Ogrody Kapias sesja ślubna | Studio Collective

Ogrody Kapias sesja ślubna

Dodano: 31 marca, 2023

|

Ogrody Kapias sesja ślubna

Prawdopodobnie każdy mieszkaniec Śląska zna Ogrody Kapias, czyli mieszczący się w Goczałkowicach kompleks plenerów ślubnych – lub nazywany też ogrodami tematycznymi. Każdy z okolic śląska, słyszał a nawet odwiedził to miejsce przynajmniej raz. To popularne miejsce na sesję na Śląsku, gdzie często odbywają się sesje zdjęciowe dla nowożeńców. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ Ogrody Kapias są jednym z najchętniej wybieranych miejsc na Śląsku podczas takich okazji. Z racji na stosunkowo niewielkie koszty realizacji, oraz mnogość scenerii, które możemy tutaj znaleźć.

Ogrody Kapias – Plener Ślubny Lidii i Kuby

Sesja ślubna Lidii i Kuby miała miejsce w zeszłe wakacje – postawiliśmy właśnie na ogrody Kapias. Wybór ten padł z racji na to, że tego dnia chcieliśmy odwiedzić jeszcze inne miejsca w okolicy, jak chociażby Pałac w Pszczynie, a same ogrody były punktem na spędzenie tam dłuższej chwili. Drugim aspektem, który przemawiał za wyborem właśnie tego miejsca jest niesamowita różnorodność tego miejsca, od ogrodów angielskich, przez szklarnie z kaktusami, aż po prawdziwy labirynt! Sesja w Ogrodach Kapias to miejsce idealne na realizacje kreatywnych kadrów.

Zobacz naszą realizację z zimowej sesji ślubnej w górach.

Plener ślubny Ogrody kapias – Miejsce wzbudzające kreatywność.

Jeżeli macie w planach sesję ślubną i właściwie nie do końca wiecie czego chcecie, lub najzwyczajniej w świecie nie macie na nią pomysłu, to Ogrody Kapias na pewno spełnią wasze oczekiwania. Skondensowana ilość wielu lokacji na stosunkowo nie dużym obszarze dostarczy wam wiele pięknych zdjęć, właściwie bez większego planu na taką sesję.

Goczałkowice i sesja ślubna latem, czyli plener w Ogrodach Kapias.

Niektórzy ludzie preferują organizowanie sesji ślubnej w innym dniu niż w dniu ślubu, podczas gdy inni są przeciwni temu pomysłowi. My jednogłośnie należymy do tych, którzy woleliby tę opcję – czyli plener w innym dniu niż uroczystość zaślubin. Zazwyczaj w dniu ślubu staramy się wykonać krótką sesję zdjęciową z Młodą Parą w pobliżu miejsca wesela, ale nie jesteśmy w stanie często przewidzieć pogody. Druga kwestia to nasza znajomość lokacji, szczególnie na ślubach wyjazdowych. Zdjęcia z pleneru w dniu ślubu obejmują zdjęcia z gośćmi, świadkami lub z Rodzicami. Jednak sesja ślubna w innym dniu to dla nas kwintesencja piękna i emocji, które chcemy uchwycić na zdjęciach. Najważniejsze dla nas jest to, że mamy wtedy dużo więcej czasu, aby zrealizować wiele ujęć w wielu różnych miejscach, bez presji ograniczonego czasu, a zdjęcia z pleneru są świetnym kontrastem w albumie ślubnym.


Sesja ślubna w Ogrodach Kapias – cennik

Wstęp do samych Ogrodów jest bezpłatny. Profesjonalne sesje fotograficzne to koszt zaledwie 150zł brutto bez limitu czasowego pobytu. Dużym plusem jest też fakt, że nie trzeba się wcześniej umawiać, ani rezerwować terminów sesji. Bezpośrednio przed wizytą w kompleksie wystarczy uiścić opłatę w restauracji, znajdującej się na wejściu do ogrodów. Jedynym ograniczeniem, które nas dotyczy to zakaz lotów dronami nad kompleksem – co potwierdziła mi osoba, z którą się kontaktowałem w celu upewnienia się, czy przypadkiem wykupienie możliwości robienia tam zdjęć ślubnych nie zwalnia z tego zakazu. Niestety, nie zwalnia. (sesja i telefon realizowane były jesienią 2022.)

Zobacz również pomysły na zimową sesję narzeczeńską

Sesja w ogrodzie.

Sesje ślubne, które wykonujemy to przede wszystkim forma ciekawie spędzonego czasu. Staramy się abyście się zawsze dobrze bawili. Gorąco wierzymy, że wszyscy zakochani z którymi współpracowaliśmy mogą to potwierdzić. Sesja poślubna to pamiątka na całe życie i my chętnie ją dla was zrealizujemy!
…ale zanim przejdziemy do sesji poślubnej, chętnie wybierzemy się z Wami na sesję narzeczeńską do tego wspaniałego miejsca na Śląsku! Gwarantujemy mile spędzone popołudnie, oraz piękne i niepowtarzalne zdjęcia, a także doborowe towarzystwo do wspólnego wypicia kawy w tutejszej restauracji!

Zobacz również: sesja ślubna w Parku Gródek

| |