Miłosc, po prostu

Fotografia slubna Bielsko-biała

Fotograf ślubny Bielsko-biała

Fotografia slubna Bielsko-biała
Fotografia ślubna Bielsko-biała
Studio Collective logotyp Liść

O nas

FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIELSKO

Fotograf ślubny Bielsko-Biała jeżeli trafiłeś na naszą stronę, nie musisz dalej szukać fotografa. Karol i Artur – duet fotografów. Cześć!

Fotografia ślubna Bielsko-biała błogosławieństwo
Fotograf ślubny Bielsko-biała Fotograf ślubny Bielsko-biała kościół Fotograf ślubny Bielsko-biała

Ocena zdjęć, to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych naszego autorstwa.

przygotowania ślubne fotografia Bielsko-biała
Fotografia ślubna Bielsko-biała suknia ślubnaa

Zapytaj o termin
  Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.

  Oferta

  Oferta Fotografii ślubnej Bielsko-biała

  Wszystko co możemy Ci zaoferowac

  Blog

  Fotograf ślubny Bielsko-biała

  Dorota i Adrian

  Fotograf ślubny Bielsko-biała

  Patrycja i Mateusz

  Fotograf ślubny Bielsko-biała

  Dorota i Adrian

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO BIAŁA WESELE, ŚLUB, PLENER

  Fotografia ślubna to nie tylko zdjęcia wykonane w dniu ślubu i dniu wesela. Jako fotograf ślubny na starcie zapraszamy was na sesję narzeczeńską, wspólnie zobaczymy czym zaskoczy nas Bielsko-Biała. Miło spędzimy dzień na sesji zdjęciowej, poznamy się i zdecydujecie czy to właśnie my jako duet fotografów poprowadzimy Wasz reportaż ślubny. Wiedzieliście, że Bielsko-Biała to jedno z najszczęśliwszych miejsc w Polsce? Dlatego jako fotograf, Bielsko często polecamy, atmosfera miasta jest zachwycająca, a wiele wąskich uliczek potrafi zaskoczyć niejedną Włoską miejscowość na sesjach plenerowych.

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIELSKO-BIAŁA

  Reportaż ślubny, który wykonujemy jest prowadzony naturalnie, na tyle swobodnie, że zdjęcia są ponadczasowe i zachwycają jeszcze wiele lad po dniu ślubu. Staramy się nie iść za trendami, tylko kreować własny styl zdjęć. Fotograf ślubny ma odpowiedzialne zadanie, a nasz duet fotografów wykonuje je doskonale! Plener ślubny prowadzimy w bardzo luźnej atmosferze, zależy nam na tym, żebyście się czuli swobodnie i komfortowo. Zdjęcia z takiej sesji mogą opowiadać ciekawą historię, co sprawia że, plener ślubny to też fajna przygoda 🙂

  BIELSKO-BIAŁA FOTOGRAFIA ŚLUBNA SESJA ŚLUBNA W PLENERZE

  Każdy reportaż ślubny prowadzony przez Nas, staramy się zakańczać sesja w plenerze, inaczej znanym jako plener ślubny. Jest wiele wspaniałych miejsc, które wystarczy tylko odkryć, Bielsko-Biała jest beskidzkim centrum śląska, a jego okolice potrafią zaskoczyć. Niewiele dalej mamy Katowice – o których pisaliśmy już bardziej lokalnie – Szczyrk, który przejawia się licznymi krajobrazami bardziej górskimi.

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA

  Fotograf ślubny Bielsko-biała sesja plenerowa
  Sesja ślubna Bielsko-biała

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA SESJA ŚLUBNA W DNIU ŚLUBU

  Sesja ślubna, często wykonywana jest przez fotografa tego samego dnia co ceremonia ślubu. W trakcie trwania takiej sesji ślubnej dostaniemy zaledwie kilka zdjęć, które mogą być dodatkiem, kolorującym reportaż ślubny. Mała ilość zdjęć nie pozwoli na osobny album ze zdjęciami z pleneru. Krótka sesja plenerowa jest rozwiązaniem dla par młodych, które nie koniecznie chcą poświęcać inny dzień na zdjęcia z różnych przyczyn. Sesja plenerowa w dniu ślubu wiąże się z brakiem par młodych na ich własnym weselu przez co najmniej pół godziny. Fotograf ślubny będzie podświadomie chciał wykonać szybko taką sesję, ponieważ docelowy reportaż ślubny jest prowadzony na sali, na którą będziecie chcieli jak najszybciej wrócić. Rozwiązaniem takiego pomysłu jest duet fotografów. Jeden fotograf wybiera się z wami na sesję plenerową, natomiast drugi kontynuuje reportaż śluby, wzbogacając zdjęcia o portrety gości, choćby do popularnej ostatnio księgi gości. Sesja plenerowa innego dnia, oferuje większe możliwości, brak presji czasu, możliwość wyboru innego/innych miejsc oddalonych nawet kilkadziesiąt kilometrów dalej. Fotograf ślubny na sesji plenerowej, jest w stanie pomóc wam odnaleźć się przed aparatem, pomoże Wam zapozować, aby wasze zdjęcia prezentowały emocje, miłość i świeżo zawarty związek małżeński. Plener ślubny, cechuje się spokojem, pozowaniem, czasem na kadrowanie zdjęć, w odróżnieniu od reportażu, który opiera się o dynamiczne ujęcia, chwytające emocje związane z dniem waszego ślubu.

  Fotograf ślubny Bielsko-biała

  FOTOGRAF Z BIELSKA ILOŚC GOTOWYCH ZDJĘĆ

  Każdy fotograf ślubny deklaruje inną ilość zdjęć z reportażu, przeważnie jest to 200-400 zdjęć. Nasz duet fotografów działa trochę inaczej. My oddajemy jak największą ilość najlepszych zdjęć z dnia wesela, deklarując jedynie absolutne minimum, często uzależnione od ilości gości. Nie jeden fotograf ślubny oferuje rozszerzenie pakietu o większą ilość zdjęć. My jako duet fotografów pracujemy podwójnie, więc nie musimy się skupiać na ilości, tylko na jakości zdjęć. Można żartobliwie powiedzieć, że nasz reportaż ślubny jest podwójny – dwa w cenie jednego. Zdjęcia ślubne w umowie oddajemy do 30 dni roboczych, ale przeważnie następuje do dużo szybciej. Para młoda decydująca się na plener ślubny zaraz po dniu ślubu ma komfort otrzymania zdjęć z pleneru od razu wraz z reportażem. Zawsze gorąco zachęcamy na nieodkładanie sesji poślubnej w czasie. Często plener ślubny nie dochodzi do skutku, właśnie z powodu wielu zmian terminów z błahych powodów. Warto od razu ustalić termin pleneru, to też gwarancja, że wybrany przez wasz dzień zostanie zarezerwowany.

  Fotografia ślubna Bielsko-biała obróbka zdjęć
  Obróbka zdjęć ślubnych Bielsko-Biała

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA BIELSKO-BIAŁA SESJA NARZECZEŃSKA

  Sesja narzeczeńska o której wspominaliśmy na początku to dobra okazja, żeby zapoznać się z fotografem. Sesja narzeczeńska pozwoli Wam oswoić się z obiektywem i zrobić małą rozgrzewkę, zanim udamy się na plener ślubny. Para młoda zaznajomiona z fotografem, czuje się znacznie bezpieczniej i pewniej w dniu ślubu. Przecież fotograf został sprawdzony – więc wiecie kto wykonuje Wasz reportaż ślubny. Bielsko-Biała to na prawdę jedno z ładniejszych miast w Naszej najbliższej okolicy. Pomijając oczywiste i znane parki, rynek, czy miejsca, które możecie poznać na nowo. Sesja narzeczeńska jest nie tylko idealną okazją do sprawdzenia umiejętności fotografa ślubnego, ale też ciekawym pomysłem na wspólny dzień. Reportaż ślubny cechuje się tym (nie tylko reportaż ślubny, każdy reportaż) że, prezentuje wszystko co stało się tu i teraz, dlatego nie da się go powtórzyć. Zalecamy poświęcić jeden wolny dzień na sprawdzenie osoby odpowiedzialnej za Wasze zdjęcia ślubne. Dzięki temu fotograf ślubny będzie przez was sprawdzony pod kątem jakości zdjęć, terminu ich oddania i zwyczajnie zapoznacie się z osobą, która ma prowadzić wasz reportaż ślubny.

  Fotograf ślubny Bielsko-biała
  Fotograf ślubny Bielsko-biała
  Fotograf ślubny Bielsko-biała
  Sesja ślubna Bielsko-biała

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA GDZIE ZNALEŹĆ FOTOGRAFA NA ŚLUB

  Dobry fotograf z Bielska-Białej to ten którego zdjęcia najbardziej się Wam spodobają. Wasz ślub musi być dla takiej osoby kolejnym wyzwaniem i próbą podniesienia poprzeczki w bazie swoich zdjęć w portfolio. Dobry fotograf ślubny to osoba, która czerpie radość i satysfakcje ze swojej pracy, jest zaangażowany i zależy mu na tym, aby zdjęcia z Waszego dnia ślubu i uroczystości były wyjątkowe, żeby sesja ślubna dała nie tylko ładne zdjęcia, ale też stworzy miłą atmosferę i pozwoli Wam czuć się swobodnie. „Fotograf ślubny Bielsko-Biała”, to fraza taka jak „Samochód pięciodrzwiowy benzyna”. Wielu jest fotografów pełniących rolę którą jest fotografia ślubna. Dla pary młodej przy wyborze ślubnego fotografa, portfolio i oferta mogą być niewystarczające. Warto w takim wypadku zapytać o możliwość zobaczenia większej ilości fotografii.

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA

  Warto sprawdzić opinie jaką ma fotograf w regionie, mając na uwadze fakt, że w wyszukiwarkach wiele treści jest opłacanych i reklamowanych. Nie zawsze więc najlepszy fotograf na ślub to pierwszy fotograf, który wyświetla się na liście pt: ,,Bielsko-Biała fotografia ślubna”, ,,Fotografia ślubna Bielsko-Biała Top” czy ,,Top 10 najlepszych fotografów ślubnych Bielsko-Biała”. Często to sponsorowane przez samych fotografów strony i treści nie mające żadnego przekładu na jakość ich pracy Profesjonalny fotograf ślubny i jego zdjęcia ślubne, to też nie jedyny wyznacznik. W portfolio widnieje kilka wybranych najlepszych zdjęć z dnia ślubu, a przecież reportaż ślubny to nie 10 fotografii, tylko pełny reportaż. Warto umówić się z fotografem ślubnym i zapytać, o możliwość by obejrzeć pełny reportaż, ślub, wesele oraz zapytać o indywidualny pakiet.

  Fotograf ślubny Bielsko-biała
  Fotograf ślubny Bielsko-biała
  Fotograf ślubny Bielsko-biała

  DUET FOTOGRAFÓW FOTOGRAFIA BIELSKO-BIAŁA

  Zanim przy kawie opowiemy Wam czym się zajmujemy na co dzień. Jako duet fotografów wasz reportaż ślubny prowadzimy w weekend. Dzień waszego ślubu dla nas trwa czasami jeszcze długo, długo po weselu kiedy obrabiamy zdjęcia. Wolny czas często poświęcamy na wycieczki małe i duże w poszukiwaniu kolejnych miejsc, które przedstawimy Wam kiedy zapytacie nas o plener ślubny. Wiele projektów realizujemy na innych płaszczyznach – fotografia ślubna jest naszym hobby, nie czujemy się nigdy, że robimy to stricte dla zysku. Staramy się poszerzać nasze horyzonty, eksperymentując z dźwiękiem, filmem i obrazem. Innymi doświadczeniami, jak również poznając kolejne pary młode motywujemy się do działania. Zdjęcia ślubne Tworzymy dla Was z pasją i każdego dnia, odkrywamy kolejne niesamowite miejsca, żebyśmy mogli odwiedzić je razem.

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA INSPIRACJE

  Bielsko-Biała, to miejsce pełne ciekawych sal weselnych wysoko ocenianych przez pary młode. Wesele zorganizowane w sąsiadującym Szczyrku w Aries Hotel & SPA bądź w Golden Tulip Magnus Bielsko-Biała zapewni niepowtarzalny klimat. Decydując się na reportaż ślubny a po nim plener warto przekazać fotografowi całe zadanie. Każdy ambitny i profesjonalny fotograf ślubny, da z siebie dużo więcej, widząc wasze zaufanie, co za tym idzie, pokaże też swój maksymalny wachlarz umiejętności. Przecież powierzyliście mu od początku do końca Wasz reportaż ślubny – czasami warto zaryzykować :). Takie posunięcie może zaowocować prawdziwie unikalnymi zdjęciami, a Bielsko-Biała na plener nie da się poznać nawet pod tagiem #sesja ślubna. To właśnie nazywamy unikatowymi zdjęciami. Zapraszam Was do poznania kilku Naszych kadrów w portfolio, na instagramie i odwiedzenia naszego bloga.

  FOTOGRAF ŚLUBNY BIELSKO-BIAŁA

  Fotograf ślubny Bielsko-biała