FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW

Skoro się tu znalazłeś prawdopodobnie szukasz kogoś kim jest Fotograf ślubny Kraków. Nazywamy się Karol i Artur, i opowiemy Wam o naszej fotografii ślubnej, którą zajmujemy się w Krakowie ale nie tylko!FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW CZYM JEST NASZA PASJA

Fotograf ślubny to dla Nas nie tylko zawód. Bycie Fotografem ślubnym to przede wszystkim pasja i zaangażowanie w tworzeniu zdjęć ślubnych składających się w całość. Fotograf powinien umieć opowiedzieć historie Waszego dnia jak najlepiej. Zdjęcia ślubne to nie tylko kilka świetnych ujęć, lecz również wszystko to, co dzieje się podczas Waszego ślubu i wesela. Bardzo ważnym dla Nas i pary młodej jest uwiecznienie na fotografiach emocji, uśmiechów Waszych i Waszych bliskich. Reportaż ślubny tworzymy w taki sposób, aby album ślubny przywoływał Wasze wspomnienia i radosne chwile przez wiele lat jak i całe życie. Stawiamy na naturalność i emocje, nie reżyserujemy zdjęć. Podczas ślubu czy wesela staramy się nie rzucać w oczy.

Nasze zdjęcia ślubne staramy się zawrzeć w spójnej i subtelnej obróbce graficznej. Ilość zdjęć z dnia Waszego ślubu i sesji plenerowej zawsze jest maksymalna. To znaczy, że Wasz reportaż ślubny będzie zawierał tyle zdjęć ile fotograf uzna za dobre i w taki sposób, że nie będą to powtarzające się zdjęcia. Ilość zdjęć nigdy nie jest sztucznie zmniejszona. Minimalna ilość zdjęć od fotografa ślubnego to 300, zazwyczaj jest to więcej.

SESJA ŚLUBNA JAK JĄ DOPEŁNIĆ O NIEZWYKŁE KADRY

Reportaż ślubny można dopełnić o sesję ślubną. Jakie miejsce wybrać? Kraków ma pod tym względem wiele do zaoferowania. Stare miasto w Krakowie czy krakowski rynek to istny raj dla fotografa ślubnego, mnóstwo urokliwych miejsc i zabytków w zasięgu ręki, lecz to nie jedyne atuty Krakowa. Idealne miejsca na sesje ślubne w Krakowie to również Zakrzówek i skałki Twardowskiego, Kamieniołom Liban czy parki takie jak Park Bednarskiego, park Kościuszki, park Jordana czy Decjusza. Okolice Krakowa również są częstym wyborem par młodych na sesję ślubną z tego względu, że znajdziemy tam chociażby pustynie błędowską czy dworek Mogiliany. Historia Krakowa i okolic pozostawiła po sobie sporą ilość zamków i dworków takich jak zamek w Ogrodzieńcu, Babicach, Ojcowie, Będzinie czy Niepołomicach które idealnie nadają się na sesję plenerową. Kraków jak i cała małopolska ma w sobie wiele urokliwych miejsc, wśród których można przebierać. Jednak bez obaw, my zawsze chętnie doradzimy Wam, jakie miejsce na plener ślubny wybrać!

KRÓTKA SESJA CO WARTO O NIEJ WIEDZIEĆ

Sesja ślubna może zostać również wykonana przez fotografa w dniu ślubu. Podczas takiej sesji ślubnej nie otrzymamy co prawda tylu zdjęć, co z sesji plenerowej innego dnia. Krótka sesja plenerowa jest jednak dobrym rozwiązaniem dla wielu par młodych które wolą iść na kompromis z wielu względów. Dla fotografa ślubnego pobliski park, ogród sali weselnej czy pobliska łąka to świetne miejsca, z których możne wykrzesać ogromny potencjał. Plener ślubny w tym samym dniu sprawi, że otrzymacie wspaniałe zdjęcia portretowe ale nie tylko!

OFERTA

SESJA ZDJĘCIOWA

 • Oferujemy wiele wariantów sesji zdjęciowych które są idealną okazją na stworzenie niezwykłej pamiątki i nie tylko!

 • – Sesja rodzinna

 • – Sesja plenerowa

 • – Reportaż imprez okolicznościowych

 • – Sesja noworodkowa

 • – Chrzciny

ZDJĘCIA ŚLUBNE

 • – Sesja narzeczeńska

 • – Przygotowania

 • – Zdjęcia rodzinne

 • – Krótka sesja plenerowa tego samego dnia

 • – Fotografie z urzędu/kościoła

 • – Wesele aż po oczepiny

 • – Zdjęcia grupowe

 • PAKIET RÓWNIEŻ ZAWIERA:

 • – 2 fotografów

 • – Szyfrowaną galerię internetową

 • – Prezent niespodzianka oraz pendrive z grawerem

CENA PAKIETU: 2400 ZŁ

DODATKI

 • – Ujęcia z drona

 • – Kilkugodzinna Sesja plenerowa w ciekawym i niekonwencjonalnym miejscu w innym dniu

 • – Fotoksiążka w wielu eleganckich wariantach stylistycznych, ponieważ na papierze wszystko wygląda lepiej, i będzie stanowiło niezwykłą pamiątke do której chętnie będziecie wracać

 • – Wydrukowane kopie fotografii na papierze o grubej gramaturze

SESJA NARZECZEŃSKA DLACZEGO WARTO Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

Sesja narzeczeńska to dobra okazja by poznać się z fotografem ślubnym. Dzięki sesji narzeczeńskiej oswoicie się z obiektywem i zrobicie małą rozgrzewkę, zanim wybierzecie się na plener ślubny. Sesja narzeczeńska w Krakowie pozwoli Wam również poznać nowe miejsca, lub odkryć nowe oblicze tych miejsc, które już znacie. Kraków, to jedno z nielicznych miast gdzie fotograf ślubny Kraków, doskonale się odnajdzie. Sesja narzeczeńska jest idealną okazją do sprawdzenia umiejętności fotografa.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW ZDJĘCIA ŚLUBNE Z DRONA

Fotograf który uchwyci niesamowite zdjęcia również z powietrza to coraz częstszy wybór na sesję ślubną. Wśród par młodych rośnie tendencja do zwieńczenia pleneru ślubnego dronem. W Krakowie jest wiele miejsc, które z powietrza zyskują nowy charakter. Jeszcze więcej możliwości dla fotografa ślubnego, ale i również dla pary młodej to ślub i wesele w plenerze. Więcej o ślub i wesele w plenerze już w krótce na blogu. Fotograf ślubny Kraków z dronem to z pewnością opcja dająca wiele możliwości i zdjęć, reportaż ślubny z zupełnie nowej perspektywy. Czarujące zdjęcia i panorama Krakowa w tle. Fotografia ślubna, Kraków z lotu ptaka i plener ślubny urozmaici Wasz album ślubny o niecodzienne zdjęcia. Warto zastanowić się nad fotografem z dronem który stworzy efekt wow i zaskoczy Waszych gości.

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓWNASZE PORTFOLIO

FOTOGRAF KRAKÓW JAK WYBIERAĆ FOTOGRAFA NA ŚLUB?

Wszystkie pary młode chcą aby ich ślub był wyjątkowy i dobrze zapamiętany, aby w tym ważnym dla nich dniu absolutnie wszystko się udało. Wpisując w wyszukiwarce ,,Fotograf ślubny Kraków„, ,,Fotografia ślubna w Krakowie”, ,,Fotografia ślubna Kraków” czy ,,Najlepszy fotograf Kraków” znajdziemy wielu fotografów ślubnych, lecz który z nich to najlepszy fotograf? Chyba nie da się odpowiedzieć obiektywnie na tego typu pytania. Dobrego fotografa ślubnego w Krakowie ocenić można po tym, jak bardzo jego zdjęcia przypadają Wam do gustu. Dobry fotograf to osoba która czerpie radość i satysfakcje ze swojej pracy, jest zaangażowany i zależy mu na tym, aby zdjęcia z dnia ślubu i wesela były wyjątkowe, aby sesja ślubna dała Wam nie tylko ładne zdjęcia, ale również stworzy dobrą atmosferę i pozwoli Wam czuć się swobodnie. Fotografów ślubnych w Krakowie jest całe mnóstwo, dlatego przy wyborze warto przejrzeć ofertę, portfolio i poznać jak pracuje dany fotograf. Warto również poznać opinie jaką ma dany fotograf, pamiętając przy tym, że na portalach ślubnych frazy takie jak ,,Najlepszy fotograf Kraków”, ,,Fotografia ślubna Kraków Top” czy ,,Top 10 najlepszych fotografów ślubnych Kraków” to sponsorowane treści i nie zawsze przekłada się to na jakość reprezentowaną przez danego fotografa. Portfolio to też nie jedyny wyznacznik, warto zapytać fotografa o możliwość obejrzenia pełnego reportażu ślubnego.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KRAKÓW ILE SIĘ CZEKA NA GOTOWE ZDJĘCIA?

To zależy. Każdy fotograf ślubny deklaruje różne czasy oczekiwania. Zazwyczaj od 30 do 60 dni roboczych. My osobiście staramy się nie przekroczyć 30 dni roboczych, przeważnie udaje nam się oddać zdjęcia ślubne już po 2 tygodniach! Zdarza nam się najpierw oddać zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, dużo wcześniej niż reportaż ślubny. Wiele par decyduje się na plener ślubny już kilka dni po dniu ślubu. Jest to najrozsądniejsza opcja, która również przyspiesza oddanie Wam gotowych zdjęć. Odkładany plener ślubny często nie dochodzi do skutku z wielu przyczyn i braku zdecydowania. Przy określonym z góry terminie łatwiej zorganizować sesję ślubną nie tracąc przy tym wspaniałych zdjęć, które będą Was cieszyć przez całe życie.

FOTOGRAF KRAKÓW JAK WYGLĄDA NASZA PRACA

Na początek zapraszam Was do obejrzenia Naszego instagram’a, ponieważ znajdziecie tam wiele materiału ”zza kulisów”. Tak naprawdę wszystko zależy od fotografów wśród których znajdziemy ludzi z pasją, zaangażowanych w swoją pracę ale niestety są też tacy, którzy chcą tylko czerpać zyski z fotografii ślubnej. My jako pasjonaci fotografii opieramy na zdjęciach naszą codzienność, często jeździmy gdzieś z aparatami dla własnej rozrywki. ,,Słuchaj, znalazłem fajne miejsce na google maps – jedziemy? ” – tak zaczyna się spora ilość naszych rozmów. Później jesteśmy w stanie zaskoczyć Was propozycjami przy wyborze miejsca sesji ślubnej. Wykonując reportaż ślubny staramy się nie rzucać w oczy, ,,polujemy” na pojedyncze momenty ukazujące największe emocje. Podczas sesji ślubnej stawiamy na Waszą swobodę i komfort, lecz gdy już się oswoicie z obiektywem zasugerujemy Wam niektóre pozy.

FOTOGRAF ŚLUBNY KRAKÓW INSPIRACJE, POMYSŁY

Zdjęcia ślubne w Krakowie są bardzo popularne wśród par młodych. Pełno w internecie zdjęć z Krakowa, które wielu fotografów powiela. Dopełniając reportaż ślubny o plener warto zadbać o niepowtarzalność swoich zdjęć. Sesja nie koniecznie musi się odbyć na starówce Krakowa, ani na tle kościoła Mariackiego. Chętnie wybierzemy się z wami w zakamarki Krakowa w poszukiwaniu niecodziennych miejsc, których nie znajdziecie w innym albumie ślubnym, ani pod tagiem #fotografia ślubna Kraków. Zależy nam aby nasze portfolio pełne zdjęć ślubnych ukazywało różnorodność Krakowa, dzięki czemu Wasz reportaż ślubny zakończony unikatowy plener. Zapraszam Was do poznania wielu inspiracji na naszym blogu.

KONTAKT Z FOTOGRAFEM