Sesja ślubna w Pszczynie Fotografia ślubna Pszczyna

Miłość, po prostu

Fotograf ślubny Pszczyna

Fotograf ślubny Pszczyna

O nas

Cześć Pszczyna, widzę że, szukacie fotografa na swoje wesele! Z tej strony Karol i Artur, ale możecie nas też kojarzyć jako Studio Collective – fotografia ślubna Pszczyna. Zdjęcia ślubne to nasza pasja, dlatego chętnie odwiedzimy Wasze wesele. Fotografia ślubna to na tyle unikalna dziedzina fotografii, że doskonale rozumiemy, jak ciężko podjąć decyzję. Jako wasz fotograf na wesele w Pszczynie już możemy Wam zagwarantować pamiątkę na całe życie. Jeżeli w fotografii cenicie naturalne ujęcia, wzruszające momenty, które nawet po latach od dnia wesela będą dla was wręcz magiczne – to zapraszamy do dalszej lektury – dowiecie się dlaczego nasz duet to wasz fotograf na wesele w Pszczynie.

Fotograf ślubny Pszczyna Przygotwania ślubne w Pszczyna
Karol Fotograf ślubny w Pszczyna

Fotograf ślubny Pszczyna

Jak już wspominaliśmy reportaże ślubne to jednogłośnie nasza pasja. Przygotowania, ślub i samo przyjęcie to bardzo wyjątkowy dzień. Dlatego fotografie, które dla was zrobimy w Pszczynie (i nie tylko) są maksymalnie naturalne, unikatowe oraz jedyne w swoim rodzaju. Jeśli dla Was jest to tak samo ważne jak dla nas, to klikając poniżej możemy się umówić i porozmawiać osobiście o waszym wymarzonym reportażu. Kontakt

Fotograf na ślub Artur Gawęda
Sesja Ślubna Pszczyna

FOTOGRAFIA ŚLUBNA PSZCZYNA FOTOGRAF ŚLUBNY PSZCZYNA

Album ze zdjęciami to najlepsza pamiątka z tego wyjątkowego dnia z waszego życia. Nasza oferta na fotografię ślubną w Pszczynie zawiera uogólnione warianty rozpisane przez nas na podstawie Waszych najczęstszych zapytań. Wesele nie bez powodu jest nazywany szczególnym i wyjątkowym dniem, dlatego nasza oferta jest w pełni dostosowywana pod Wasze oczekiwania. Może macie ochotę na sesję przed ślubną w Parku w Pszczynie? Na takiej sesji będziemy mogli się bliżej poznać, oraz odpowiemy na wasze wszelkie pytania – byliśmy tam z Lidią i Kubą zaraz po ich weselu! Napisaliśmy dla was jak taka sesja ślubna wygląda i jak się do niej przygotować. Sesja narzeczeńska wygląda podobnie, co prawda nie musicie być w białej sukni i garniturze – praktycznie to cała różnica 🙂

Sesja ślubna, Pszczyna na plener i sesję narzeczeńską

Ślub fotografujemy od przygotowań aż po koniec zabawy oczepinowej. Praktycznie będziemy razem od rana do wieczora – dlatego chcielibyśmy się wcześniej z Wami poznać. Sesja narzeczeńska to wspaniały czas na kawę po, przed, lub w trakcie sesji, o czym wspominaliśmy wyżej. Podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem – np wiecie, że nauki przedmałżeńskie da się zrobić w jeden weekend? Nasza fotografia ślubna w Pszczynie, która znajdzie miejsce w Waszym albumie może zaczynać się od wstępu w postaci sesji narzeczeńskiej. To bardzo popularne dla albumu zawierającego zdjęcia ślubne, w Pszczynie, Bielsku- Białej jak i w całej Polsce – co jako fotograf ślubny potwierdzamy z pełną odpowiedzialnością. Podczas takich zdjęć zobaczycie jak się z nami pracuje, oraz na samych sobie przekonacie się, że Collective Studio to świetny wybór jako fotograf na wesele w Pszczynie! 🙂

Fotograf ślubny Pszczyna
Fotograf ślubny Pszczyna

Fotografia ślubna Pszczyna

1. Poznajmy się bliżej, podpytamy Was o to jak się poznaliście i czego oczekujecie od swoich zdjęć. Spotkanie zazwyczaj kończy się umową, która zagwarantuje wam, rezerwacje terminu. Opcjonalnie spotkamy się w miejscu sesji narzeczeńskiej i zrobimy kilka zdjęć. 🙂

2. Jako fotograf ślubny po raz drugi zobaczycie nas w Pszczynie i/lub okolicy na przygotowaniach w dniu ślubu. Odwiedzimy was relacjonując Wasz dzień już od samego początku.

3. Podczas ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego staramy się być praktycznie niewidoczni. Jeżeli Wasza ceremonia odbywa się w kościele w Pszczynie, czy innym miejscu zjawiamy się trochę wcześniej aby przedstawić się księdzu jako fotograf ślubny. Posiadamy aktualne legitymacje liturgiczne, które upoważniają nas do robienia zdjęć w takich miejscach jak kościoły.

Fotograf ślubny Pszczyna
Fotograf ślubny Pszczyna

Fotograf ślubny Pszczyna

Fotograf ślubny Pszczyna
FOTOGRAFIA z drona Pszczyna
Plener ślubny Pszczyna Przygotowania ślubne Pszczyna

Pszczyna - Fotografia ślubna

5. Na Weselu w Pszczynie jako fotograf ślubny jesteśmy z Wami od samego wyjścia, aż po zabawę oczepinową. Nasza fotografia ślubna na sali w Pszczynie i każdym innym mieście wygląda tak samo: Dajemy z siebie sto procent zaangażowania oddając wam wyłącznie satysfakcjonujący materiał.

6. Pszczyna i sesja ślubna, czyli plener tego samego dnia. Na każdym weselu w dni, w które oczywiście pogoda na to pozwala, staramy się zabrać nasze Pary na krótki plener w najbliższej okolicy od miejsca wesela. Jeżeli pogoda tego dnia akurat nie dopisuje, albo marzy wam się bajkowy plener w zupełnie innym miejscu – możemy się umówić na zdjęcia ślubne innego dnia, w Pszczynie, Krakowie, lub gdzie tylko zechcecie :).

7. Fotografia ślubna u nas w Pszczynie, czy w innym mieście, to zawsze bardzo wyjątkowa kwestia. Zależy nam aby wasza pamiątka była tak samo piękna rok, jak i dwadzieścia po ślubie. Nie chcemy też byście długo czekali na wasze fotografie ślubne i na plenerową sesję z Pszczyny 🙂 Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oddać reportaż do 60 dni roboczych od dnia wesela.

Profesjonalny fotograf ślubny Pszczyna

Markę Studio Collective prowadzimy w 100% z pasji, jaką jest fotografia ślubna. Zapewnimy Wam wspaniałą pamiątkę na całe życie w postaci pięknych zdjęć. Jeśli chcielibyście o coś zapytać, zachęcamy do skorzystania z formularza poniżej strony, wystarczą nam dwa dni na odpowiedź na wasze pytania. Kilaka tematów poruszyliśmy też na naszym blogu – może to właśnie tam znajdziecie treści, które okażą się dla was przydatne. Zawodowo, jako fotograf ślubny byliśmy na wielu uroczystościach w Pszczynie oraz na całym śląsku, chętnie podzielimy się z Wami, naszym doświadczeniem.

Fotografia ślubna Pszczyna
Sesje ślubne Pszczyna
Sesje ślubne Pszczyna

    Zapytaj o termin
    Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.