Fotograf ślubny małopolska | Studio Collective fotografia ślubna małopolskie
Fotograf ślubny Małopolska Fotograf ślubny Małopolska

Miłość, po prostu

Fotograf ślubny małopolska

Logotyp Studio collective fotografia małopolska

O Nas

Fotograf ślubny małopolska, czyli Studio Collective do usług

Cześć, z tej strony Artur i Karol, ale pewnie pierwsze poznaliście nas jako fotografów ślubnych z Małopolski. Specjalizujemy się w fotografii ślubnej na terenie całej Małopolski. Nasze zdjęcia ślubne tworzymy z pasji, a fotografie które od nas otrzymacie są indywidualnymi dziełami sztuki. Bardzo chętnie przedstawimy waszą cudowną historię z tego wspaniałego dnia z waszego życia goszcząc na Waszym ślubie i weselu. Cenimy sobie naturalne i nie wymuszona kadry, szczere emocje i waszą satysfakcję, by po długo po ślubie oglądając album ze zdjęciami, wywołały one u was ponowne chwile wzruszenia.

Zdjęcia typu first look małopolska Fotografia ślubna Małopolska
Karol Fotograf na Twój ślub w małopolsce

Fotografia ślubna Małopolska - zdjęcia, które wzruszą

Pochodzimy z Kęt, małe miasto na pograniczu śląska i małopolski, chwilę drogi od Krakowa, gdzie zajmujemy się właśnie fotografią ślubną. Ciężko nam obojgu przytoczyć moment dorosłego życia, w którym żaden z nas nie ma aparatu pod ręką. Nasza fotografia ślubna w Małopolsce zaczęła się kilka lat temu. Mamy świeże podejście do ponadczasowej fotografii ślubnej. Nasz rejon, czyli pogranicze małopolski i śląska oferuje, wiele pięknych sal weselnych oraz cudownych miejsca na plenery, które chętnie z wami zwiedzamy. Określając się jako fotograf ślubny, z pełnym przekonaniem zabierzemy Was w ciekawe miejsca w Małopolsce, których nie znajdziecie na żadnym forum :). Zanim rozpoczęliśmy fotografować wesela rozwijaliśmy nasze umiejętności w różnych dziedzinach fotografii, dzięki temu sprawimy że, wasze zdjęcia będą wyjątkowe. Odwiedźcie naszą galerię i przekonajcie się sami, co możemy dla Was zrobić.

Artur Jako fotograf ślubny małopolska
Fotografia ślubna Małopolska

PROFESJONALNI FOTOGRAFOWIE ŚLUBNI MAŁOPOLSKA

Chętnie dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, odpowiadając na pytanie – ile kosztuje wesele w 2023 roku. Jako fotograf ślubny współpracujemy z wieloma innymi wspaniałymi ludźmi, których nie znajdziecie na żadnym forum. Dzięki temu, odpowiemy możemy pomóc wam w różnych sprawach, przygotowaliśmy dla Was m.in artykuł o naukach przedmałżeńskich w pigułce oraz ślubie cywilnym. Fotografia ślubna realizowana przez nas w Małopolsce, Krakowie, Oświęcimiu, Zakopanem, Andrychowie, Tarnowie czy Nowym Sączu oraz na Śląsku nacechowana jest emocjami, które staramy się uchwycić tak, aby zdjęcia wzruszały Was nawet po latach.

Ocena zdjęć, to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych naszego autorstwa.

Fotograf ślubny małopolskie

Fotografia ślubna Małopolska
Fotografia ślubna Małopolska

Skrót oferty fotografa ślubnego na reportaż w Małopolsce

1. Zaczynamy od kawy w Waszej ulubionej kawiarni, gdzie poznamy się bliżej, chętnie posłuchamy o tym jak się poznaliście –
to zawsze ciekawe historie. Następnie trochę formalności, które zagwarantują Wam umówioną cenę wraz z rezerwacją terminu i opcjonalnie – idziemy na sesję narzeczeńską!

2. Zdjęcia po pełnej obróbce (na razie z sesji narzeczeńskiej) otrzymujecie od nas najpóźniej do miesiąca. Zdjęcia możecie wykorzystać na zaproszeniach lub w formie prezentu na podziękowania dla rodziców- wspominaliśmy, że połowa naszego zespołu to grafik, który może wam wyczarować z tego coś fajnego?

3. Następnym razem, pełniąc rolę fotografa ślubnego w Małopolsce widzimy się na przygotowaniach u was w domach. Poruszamy się dość sprawnie, a dzięki temu, że pracujemy w dwójkę ogarniamy najbardziej wymagające przygotowania pojawiając się w dwóch miejscach na raz.

4. W urzędzie, czy w kościele nie rzucamy się w oczy, nie zakłócając przebiegu ceremonii. Posiadamy ważne legitymacje upoważniające do robienia zdjęć w kościołach.

Fotografia ślubna Małopolska
Sesja ślubna małopolska

Fotografia ślubna małopolskie

Fotograf ślubny Małopolska
Sesja ślubna z dronem
Sesja ślubna w małopolsce Detale ślubne w małopolsce

Zdjęcia ślubne małopolska

5. Fotografia ślubna, którą realizujemy w Małopolsce, jest naszym faworytem, to szczególnie ciekawy region na mapie Polski. Zdjęcia ślubne, które wykonujemy nasycone są emocjami, wynikającymi z naturalności naszych kadrów. Jesteśmy w dwóch miejscach na raz, to zapewnia Wam spokój, że nic nam nie umknie. Nasza praca to w stu procentach nasza pasja, reportaże wykonujemy z nieustającym zaangażowaniem.

6. Jeżeli pogoda nam na to pozwoli, będziemy chcieli porwać Was na krótki plener ślubny w okolicach sali, na której będzie się odbywało Wasze wesele.

7. Po weselu zostaje wam tylko czekać na gotowy materiał od nas. Przekazujemy go w formie galerii internetowej, która jest szyfrowana na hasło. To ułatwi wam pokazanie waszym najbliższym reportażu i oszczędzi sporo czasu na podróże z pendrivem pomiędzy wszystkimi uczestnikami przyjęcia.

Jak wygląda reportaż? - Fotografia ślubna w Małopolsce

Wasz dzień ślubu zaczynamy od przygotowań, przez wesele, aż po oczepiny, ale zanim to nastąpi chcielibyśmy się lepiej poznać. Spotykajmy się na kawie, na której przybliżymy Wam naszą ofertę, a może też będziecie chcieli od razu zrobić sesję narzeczeńską? – tutaj sprawdzicie jak się do niej przygotować . Sesja narzeczeńska, pomoże wam upewnić o wyborze nas jako fotografa ślubnego z małopolski. Tworząc zdjęcia ślubne w Małopolsce i sąsiednich województwach, skupiamy się na naturalnych reportażach i unikatowych kadrach. Możecie być pewni, że zdjęcia oglądane po latach od dnia ślubu, wzruszą Was tak samo jak ten wspaniały dzień.

Fotograf ślubny Małopolska
Fotograf ślubny Małopolska
Fotograf ślubny Małopolska

    Zapytaj o termin
    Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.