Sesja ślubna oświęcim Sesja ślubna nad wodą

Miłość, po prostu

Fotograf ślubny Oświęcim

Studio collective logo

Studio Collective - fotografia ślubna Oświęcim

Cześć, jesteśmy Karol i Artur, oboje jesteśmy znani jako fotograf ślubny w Oświęcimiu. Fotografujemy głównie śluby, ale możecie nas też przyłapać na sesjach stylizowanych. Reportaże ślubne tworzymy z pasji, a zdjęcia które oddajemy naszym Parom Młodym są indywidualnymi dziełami sztuki. Chętnie przedstawimy historię z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu goszcząc na Waszym ślubie i weselu. W fotografii najbardziej cenimy sobie szczere emocje i naturalność, by po latach oglądając zdjęcia wywołały u was ponowne chwile wzruszenia.

fotografia slubna first look fotografia slubna przygotowania
Fotograf ślubny Karol Chrapkiewicz

Karol i Artur - fotograf ślubny Oświęcim

Oboje mieszkamy w Kętach ale działamy w całej Małopolsce w tym Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu, Zakopanem czy właśnie w Oświęcimiu. Zdjęcia towarzyszą nam praktycznie od zawsze. Jako fotograf ślubny, Oświęcim i okolice są przez nas najczęściej odwiedzanym miejscem. Lubimy chodzić z wami na odkrywcze plenery, zwiedzając nowe i niepowtarzalne lokacje. Różnorodność jaką oferuje pogranicze małopolski i śląska sprawiają, że każde wesele na którym gościliśmy było znacznie inne. Zanim rozpoczęliśmy działać na weselach, zdobywaliśmy doświadczenie w różnych dziedzinach fotografii, co sprawia że, wasze zdjęcia będą wyjątkowe. Sprawdź nasze portfolio i przekonaj się sam, że wiele osób już zdecydowało się nam zaufać.

Prywatnie – grafik i programista. Miłośnicy designu, oraz sztuki. I co najważniejsze Fotografowie!
Poznajmy się lepiej!

Fotograf na ślub Artur Gawęda
Sesja ślubna oświęcim

Fotograf na wesele Oświęcim - Oni już nam zaufali!

Wyjątkowy dzień ślubu fotografujemy od przygotowań, przez wesele, aż po weselne oczepiny. Zanim spotkamy się dniu ślubu chcemy się lepiej poznać. Spotykamy się na kawie zapoznawczej, gdzie możecie nas o wszystko zapytać – choćby jak wyglądają nauki przedmałżeńskie w małopolsce. Zachęcamy też do sesji narzeczeńskiej, która pomoże wam upewnić się w decyzji o wyborze nas jako fotograf na ślub. Tworząc zdjęcia ślubne w Oświęcimiu i okolicznych miastach, skupiamy się na ponadczasowych reportażach i unikatowych miejscach. Gwarantujemy, że fotografie oglądane po latach będą w stanie odtworzyć piękne emocje, które towarzyszył Wam tego dnia.

Ocena zdjęć, to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych naszego autorstwa.

Obróbka zdjęć ślubnych efekt po
Obróbka zdjęć ślubnych efekt przed

Indywidualna fotografia ślubna, Oświęcim i okolice

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, i ile zajmuje ustalenie budżetu na wesele. Dlatego chcemy wyjść Wam na przeciw z informacjami o naszych usługach. Naszą ofertę na zdjęcia ślubne podzieliliśmy na trzy podstawowe pakiety sugerując się najczęstszymi zapytaniami. Korzystając z formularza poniżej, wystarczą nam podstawowe informacje o waszym weselu wraz z datą ślubu, a w przeciągu 48 godzin otrzymujecie od nas odpowiedź zwrotną z wyceną. Przekonaj się sam, wcześniejsze podpisanie umowy, zapewnia niższą cenę, oraz spokój z jedną pozycją z Waszego plannera ślubnego 🙂

Zimne ognie na weselu w Oświęcimiu
Zimowy plener ślubny

fotograf na wesele oświęcim

wesele oświęcim
fotografia ślubna z drona w oświęcimiu
Sesja ślubna w okolicy Oświęcimia przygotowania pary młodej w dniu ślubu i wesela w Oświęcimiu

Zdjęcia ślubne Oświęcim - skrót oferty

1. Spotykamy się na zapoznawczej kawie w Waszej ulubionej kawiarni. Poznamy się bliżej, opowiecie nam jak się poznaliście – lubimy słuchać Waszych historii. Załatwimy formalności, które gwarantują Wam cenę wraz z rezerwacją terminu i jeżeli wybraliście taką opcję – idziemy na sesję narzeczeńską!

2. Obrobione zdjęcia (na razie z sesji) otrzymujecie od nas do 30 dni roboczych. Fotografie możecie wykorzystać jako prezenty dla rodziców, gości lub nawet na zaproszeniach – wspominałem, że 1/2 Studio Collective, to grafik?

3. Kolejnym naszym spotkaniem są przygotowania u Was. Jako fotograf ślubny, Oświęcim i okoliczne miasta znamy bardzo dobrze i poruszamy się dość sprawnie, dzięki temu, że pracujemy w duecie nawet najbardziej wymagające czasowo przygotowania nie stanowią dla nas problemu.

4. W USC, czy w kościele staramy się nie rzucać w oczy, ani nie przeszkadzać w ceremonii. Oboje posiadamy ważne legitymacje uzyskane na kursach liturgicznych upoważniające do fotografowania w obiektach sakralnych.

Zdjęcia ślubne Oświęcim

5. Urzekła nas fotografia ślubna, Oświęcim i okolice szczególnie z racji na prawdę pięknych wesel. Nasze zdjęcia ślubne nacechowane są naturalnością i emocjami. Jesteśmy w dwóch miejscach na raz, dzięki czemu możecie być spokojni, że nic nam nie umknie. Swoją pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, by zapewnić Wam pamiątkę na lata.

6. W ciepłych miesiącach i przy dobrych warunkach pogodowych staramy się porwać Was na szybki plener w najbliższej okolicy miejsca wesela.

7. Po weselu zabieramy się za obróbkę Waszych zdjęć. Zajmuje nam to do 45 dni roboczych, a zdjęcia przekazujemy w postaci szyfrowanej hasłem galerii online. Gościliśmy jako fotograf ślubny w Oświęcimiu na jednym weselu, oddając z zaskoczenia gotowe zdjęcia w połowie terminu. Możliwe, że jesteśmy jedyni w Polsce z takimi niespodziankami!

 

Do zobaczenia na Waszym ślubie i weselu w Oświęcimiu. Stworzymy razem coś wyjątkowego!

fotografia ślubna oświęcim
zdjęcia ślubne oświęcim
zdjęcia ślubne oświęcim

    Zapytaj o termin
    Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.