Fotografia ślubna Oświęcim Fotograf ślubny Oświęcim

Miłość, po prostu

Fotograf ślubny Oświęcim

Fotografia ślubna Oświęcim

O nas

FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM

Fotograf ślubny Oświęcim – coś czego szukasz, inaczej byś się tutaj nie znalazł. Jesteśmy z okolic Oświęcimia - z Kęt. Karol i Artur, w fotografii jesteśmy nie od dziś.

Fotografia ślubna Oświęcim Fotograf ślubny Oświęcim

Ocena zdjęć, to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych naszego autorstwa.

Fotografia ślubna Oświęcim
Fotograf ślubny Oświęcim

  Zapytaj o termin
  Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.

  Fotografia ślubna Oświęcim

  FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM PASJA DO ŁAPANIA KADRÓW

  Fotografia ślubna to nie tylko fotografia wesela i ślubu. Fotograf ślubny musi znać miejsca na sesje ślubne w okolicy Oświęcimia, czy umieć wykorzystać pobliskie miejsca przy sesji tego samego dnia. Oświęcim i okolice Oświęcimia potrafią pozytywnie zaskoczyć. Reportaż ślubny, musi zachwycać nie tylko rok po dniu ślubu, powinien być czymś, do czego będziecie chcieli wracać. Małopolska ma szeroki wachlarz pięknych miejsc czy interesuje Was sala na wesele, czy miejsce na plener ślubny. Miejscami na plener ślubny zajmiemy się potem, mamy listę swoich miejsc, by sesja zdjęciowa była na długo zapamiętana.

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM SESJA ŚLUBNA W PLENERZE

  Każdy idealny reportaż ślubny wykończony zdjęciami, nazywanymi jako sesja w plenerze, czy też plener ślubny. Małopolska ma szeroki wachlarz miejsc na zdjęcia w różnych sceneriach. Oświęcim, o którym już pisaliśmy to zalążek tego, co ma do zaoferowania województwo małopolskie. Oświęcim i jego okolice potrafią być równie czarujące.

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM SESJA ŚLUBNA W DNIU ŚLUBU

  Sesja ślubna często jest wykonywana przez fotografa w dniu ślubu, podczas takiej sesji ślubnej dostaniemy zaledwie kilka zdjęć, raczej zasilające reportaż ślubny, a nie będące osobnym 'dziełem'. Krótka sesja plenerowa jest rozwiązaniem dla par młodych, które chcą iść na kompromis z różnych względów. Sesja plenerowa w dniu ślubu wiąże się z nieobecnością par młodych na ich weselu. Fotograf ślubny będzie starał się wykonać sesję szybko, by tylko Wasz reportaż ślubny był kompletny, a ślubne ujęcia były bogatsze o ciekawe portrety. Rozwiązaniem jest duet fotografów. Jeden fotograf może wykonać sesję plenerową w najbliższej okolicy. Druga osoba w tym czasie jest w stanie „zająć” gości pamiątkowymi zdjęciami np. do księgi gości. Sesja plenerowa innego dnia, po za pięknymi zdjęciami w miejscu do tego przeznaczonym oferuje też duży komfort dla par młodych jak i dla samego fotografa. Fotograf ślubny ma czas przygotować się na sesję plenerową, jest w stanie pomóc Wam odnaleźć się przed aparatem i pomóc zapozować. Plener ślubny, dynamikę zamienia na przemyślane i estetyczne kadry, które na bieżąco fotograf ślubny jest w stanie z Wami konsultować.

  FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM

  Fotograf ślubny Oświęcim
  Fotografia ślubna Oświęcim

  OŚWIĘCIM FOTOGRAF ŚLUBNY SESJA NARZECZEŃSKA

  Sesja narzeczeńska to dobra okazja by poznać się z fotografem. Sesja narzeczeńska pozwoli Wam oswoić się z obiektywem i zrobić małą rozgrzewkę, zanim wybierzecie się na plener ślubny. Będziecie mogli poczuć większą swobodę gdy fotografowie będą Wam znani jeszcze przed dniem uroczystości. Sesja narzeczeńska w Oświęcimiu pozwoli Wam również poznać nowe miejsca, lub odkryć nowe oblicze tych miejsc, które już znacie. Przy wyborze miejsca warto pomyśleć nie tylko o Oświęcimiu, ale również o okolicznych miastach. W Oświęcimiu warto wybrać się na sesje w okolice rynku. Sesja narzeczeńska jest idealną okazją do sprawdzenia umiejętności fotografa ślubnego. Reportaż ślubny jest nie do powtórzenia, dlatego warto poświęcić na to jeden dzień. Fotograf ślubny będzie przez was sprawdzony pod kątem jakości zdjęć, terminu ich oddania i zwyczajnie zapoznacie się z osobą, która ma prowadzić wasz reportaż ślubny.

  Fotograf ślubny Oświęcim
  Fotografia ślubna Oświęcim

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM GDZIE ZNALEŹĆ FOTOGRAFA NA ŚLUB

  Dobry fotograf z Oświęcimia to ten którego zdjęcia najbardziej się Wam spodobają. Wasza uroczystość musi być dla takiej osoby kolejnym wyzwaniem i próbą podniesienia poprzeczki swoich umiejętności w portfolio. Dobry fotograf ślubny to osoba, która czerpie radość i satysfakcje ze swojej pracy, jest zaangażowany i zależy mu na tym, aby kadry z dnia ślubu i uroczystości były wyjątkowe, aby sesja ślubna dała Wam nie tylko ładne zdjęcia, ale również stworzy dobrą atmosferę i pozwoli Wam czuć się swobodnie. „Fotograf ślubny Oświęcim”, to fraza taka jak „Samochód terenowy diesel”. Jest wielu pełniących rolę którą jest fotografia ślubna. Dla młodej pary przy wyborze ślubnego fotografa portfolio i oferta mogą być niewystarczające. Warto zapytać o możliwość zobaczenia większej ilości fotografii.

  Warto poznać opinie jaką ma fotograf, mając na uwadze fakt, że w wyszukiwarce wiele treści jest opłacanych i reklamowanych. Nie zawsze więc najlepszy fotograf na ślub to pierwszy fotograf, który wyświetla się na liście pt: ,,Oświęcim fotografia ślubna”, ,,Fotografia ślubna Oświęcim Top” czy ,,Top 10 najlepszych fotografów ślubnych Oświęcim”. Często to sponsorowane przez samych fotografów treści nie mające żadnego przekładu na jakość zdjęć. Profesjonalny fotograf ślubny i jego zdjęcia ślubne, to też nie jedyny wyznacznik. W portfolio widnieje kilka wybranych najlepszych zdjęć z dnia ślubu, a przecież reportaż ślubny to nie 15 fotografii, tylko jak sama nazwa wskazuje – reportaż. Warto umówić się na spotkanie z fotografem ślubnym i zapytać, czy istnieje możliwość obejrzeć pełny reportaż, ślub, wesele oraz zapytać o indywidualny pakiet.

  Fotografia ślubna Oświęcim
  Fotograf ślubny Oświęcim
  Fotograf ślubny Oświęcim Fotografia ślubna Oświęcim

  OŚWIĘCIM FOTOGRAF ŚLUBNY ILE PRZEKAZUJEMY GOTOWYCH ZDJĘĆ?

  Każdy fotograf ślubny deklaruje inną ilość zdjęć z reportażu. Zazwyczaj jest to 200-600 zdjęć. My osobiście oddajemy jak największą ilość najlepszych zdjęć z dnia wesela, deklarując jedynie absolutne minimum. Nie jeden fotograf ślubny ma w ofercie możliwość dokupienia większej ilości zdjęć. My jako duet fotografów, pracujemy podwójnie, więc nie musimy się skupiać na ilość, tylko jakości zdjęć. Można powiedzieć że reportaż ślubny, wykonany przez duet fotografów, jest podwójny w cenie jednego. Zdjęcia ślubne oddajemy do 30 dni roboczych. Para młoda decydująca się na plener ślubny świeżo po dniu ślubu, ma komfort otrzymania od razu pełnego reportażu + zdjęcia z pleneru ślubnego w jednym. Serdecznie zachęcamy na nie odkładanie sesji poślubnej w czasie. Często odkładany plener ślubny ciągnie się na tyle długo, że do niego nie dochodzi. Warto od razu ustalić termin, to też gwarancja, że zarezerwujemy termin na wybrany przez was dzień.

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA OŚWIĘCIM Z APARATEM PRZEZ ŚWIAT

  Zanim opowiemy o Naszej pracy, opowiemy co robimy na codzień. Zaskoczymy Was – robimy zdjęcia! Jako duet fotografów, zdjęcia z dnia waszego ślubu, to tylko to, czym zajmujemy się w weekendy. Dużo jeździmy, szukamy kolejnych miejsc (które, potem de facto proponujemy Wam na plener ślubny) na nasze artystyczne wizje uchwycenia momentów. Wiele projektów artystycznych realizujemy na innych płaszczyznach, fotografia ślubna – to tylko jedno z naszych hobby. Eksperymentujemy z filmem, dźwiękiem i obrazem – jednymi słowami. Mając doświadczenie i poznając wielu ludzi przy każdej realizacji motywujemy się do działania. Zdjęcia ślubne tworzymy dla Was i każdego dnia poznajemy kolejne piękne miejsca aby móc Wam je proponować i tworzyć urzekające zdjęcia.

  Fotograf ślubny Oświęcim
  Fotografia ślubna Oświęcim

  FOTOGRAF ŚLUBNY OŚWIĘCIM INSPIRACJE

  Oświęcim, to miejsce pełne ciekawych sal weselnych wysoko ocenianych przez pary młode. Wesele zorganizowane w Oświęcimiu W Taverna Villa Toscana bądź w Domu Weselnym Lejla zapewni niepowtarzalny klimat. Dopełniając reportaż ślubny o plener warto przekazać fotografowi całe zadanie. Każdy ambitny i profesjonalny fotograf ślubny, będzie miał więcej do zaoferowania, pokaże też swój maksymalny wachlarz umiejętności. Przecież powierzyliście mu od początku do końca Wasz reportaż ślubny – czasami warto zaryzykować :). Takie posunięcie może zaowocować prawdziwie unikalnymi zdjęciami, a Oświęcim na plener nie da się poznać nawet pod tagiem #sesja ślubna. To nazywamy unikatowymi zdjęciami. Zapraszam Was do poznania wielu Naszych kadrów w portfolio, na instagramie i do sprawdzenia bloga.

  Fotograf ślubny Oświęcim