Fotograf ślubny Andrychów | Studio Collective fotografia ślubna Andrychów
Fotograf ślubny Andrychów  Fotografia ślubna Andrychów

Miłość, po prostu

Fotograf ślubny Andrychów

Studio Collective - Fotografia Ślubna logotyp

Studio Collective - fotografia ślubna Andrychów

Bardziej niż z imion możecie kojarzyć nas jako Studio Collective. Najczęściej gościmy na Waszych weselach, ale zdjęcia ślubne to nie wszystko ;). Jednakże to fotografia ślubna jest naszą ulubioną dziedziną fotografii. Chętnie spędzimy z wami ten najważniejszy dzień w życiu jako fotograf ślubny w Andrychowie czy innym mieście Małopolski. Nasze zdjęcia cechuje naturalność i niewymuszone kadry. Uważamy, że zdjęcia ślubne powinny wzbudzać emocje nawet po latach od dnia ślubu.

Zdjęcia first look ślubne Andrychów Fotograf na ślub Andrychów
Fotograf na ślub w Andrychowie Karol Chrapkiewicz

Fotograf na wesele, Andrychów i okolice

Jako fotograf na wesele, Andrychów traktujemy jako nasz punkt centralny. Region wokół tego miasta ma niezwykły potencjał krajobrazowy. Naszym zdaniem – jako fotograf ślubny, Andrychów jest zawsze chętnie odwiedzanym miastem. Dla fanów górskich wycieczek to wspaniałe miejsce na mapie polski. Otaczające nas z każdej strony Beskidy sprawiają, że każdy plener realizowany dla Was na łonie natury jest zupełnie inny. Ciężko mi sobie osobiście wyobrazić wycieczkę w góry bez możliwości robienia tam zdjęć. Zapraszamy do kontaktu i do zobaczenia na Twoim ślubie!

Zawodowo też pracujemy razem, co kodowali by programiści bez dobrego grafika, a dobrym grafikom co by zostało, gdyby nie miał kto tego kodować.

Fotograf ślubny w Andrychowie Artur Gawęda
Sesja ślubna Andrychów

Fotografia ślubna Andrychów Zdjęcia ślubne Andrychów

W dniu waszego ślubu jesteśmy z wami na przygotowaniach, kolejno w urzędzie, lub kościele, oraz na weselu, aż po oczepiny, ale zanim spotkamy się tego dnia, chcielibyśmy się z Wami trochę poznać. Wybierzmy się na kawę, szczególnie do waszej ulubionej kawiarni, porozmawiamy o tym jak się poznaliście – może chcecie się dowiedzieć jak wygląda sesja narzeczeńska? Wiemy, że macie sporo pytań; o wesele, o ślub, nie tylko do nas i nie tylko o fotografii. Stawiacie sobie pewnie pierwsze pytanie „Ile kosztuje wesele?” – podzielimy się z Wami naszym doświadczeniem. Robiąc zdjęcia ślubne w Andrychowie i okolicy, stawiamy przede wszystkim na waszą satysfakcję z tych fotografii, nie miesiąc po ślubie, a kilka lat Gwarantujemy, że fotografie oglądane po latach będą w stanie odtworzyć piękne emocje, które towarzyszył Wam tego dnia.

Ocena zdjęć, to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych naszego autorstwa.

Obróbka zdjęć ślubnych Andrychów
Obróbka zdjęć ślubnych Andrychów

Zdjęcia ślubne Andrychów – oferta w skrócie

1. Poznajmy się najlepiej na kawie i w waszym ulubionym miejscu, ale kawa nie jest wyznacznikiem, raz poszliśmy na cukrową watę. Wysłuchamy czego oczekujecie od nas jako fotografa ślubnego i poznamy się bliżej. Spotkania z Wami kończymy zarezerwowaniem terminu i podpisaniem umowy z datą waszego ślubu.

2. Jeżeli zdecydujecie się na sesję narzeczeńską zdjęcia z niej otrzymacie do 30 dni od dnia sesji. Staramy się zawsze, żeby dotarły one do Was jak najszybciej jest to możliwe. Zdjęcia przydadzą się Wam, do zaproszeń, prezentu dla rodziców, albo do zdjęcia w tle na wydarzeniu na Facebooku.

3. Przygotowania! Jako fotograf ślubny, Andrychów oraz inne miasto jesteśmy w stanie zaliczyć równolegle – co niezwykle się przydaje w momencie, kiedy mieszkacie od siebie trochę dalej niż 5km a przygotowania do ślubu macie w domu rodzinnym.

4. Oboje jako fotografowie ślubni posiadamy aktualne legitymacje umożliwiające fotografowanie w miejscach sakralnych, więc nie ważne czy wybraliście ślub cywilny, czy kościelny – reportaż poprowadzimy z najwyższą starannością!

Zimne ognie Andrychów
Sesja ślubna zimą w Andrychowie

Zdjęcia ślubne Andrychów

Sala weselna w  Andrychowie
Sesja ślubna z drona Andrychów
Sesja ślubna w Andrychowie Zdjęcia ślubne z przygotowań w Andrychowie

Zdjęcia ślubne Andrychów

5. Jednogłośnie – fotografia ślubna, Andrychów i okolice szczególnie przypadł nam do gustu z racji na prawdę pięknych przyjęć i ślubów. Najlepsze w tej dziedzinie fotografii są momenty wzruszenia, oraz nieprzewidywalność. To dwie skrajne cechy, które czynią każdy nasz reportaż unikalnym i wyjątkowy, a z racji pracy w duecie nic nam nie umknie, nawet na tych najbardziej dynamicznych imprezach.

6. Od wiosny do jesieni proponujemy Wam plener ślubny, który możemy zrealizować gdzieś w najbliższej okolicy miejsca wesela. Piękna biała zima również wchodzi w grę. Innymi słowami; pogoda musi dopisywać, nie chcemy byście się nam poprzeziębiali.

7. Zdjęcia z waszego ślubu oddajemy do 45 dni roboczych, staramy się zawsze oddać je jak najszybciej. Byliśmy na jednym weselu jako fotograf ślubny w Andrychowie, gdzie zaskoczyliśmy naszą Młodą Parę gotowymi zdjęciami prawie połowę przed deklarowanym terminem, postaramy się Was też tak zaskoczyć.

Wyjątkowa fotografia ślubna, Andrychów i okolice

Zdajemy sobie sprawę ile macie na głowie planując wesele. Chcemy pomóc wam oszczędzić czas tyle ile możemy. Proponowana przez nas oferta ślubna jest podzielona na trzy podstawowe pakiety, które stworzyliśmy w oparciu o wasze najczęstsze zapytania. Napiszcie do nas z podstawowymi informacjami o waszym dniu, a my postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak jest to możliwe – często odpisujemy do 48 godzin. Możecie zostawić też numer telefonu z preferowaną godziną kontaktu – oddzwonimy w określonym przez was czasie. Do zobaczenia!

Do zobaczenia na Waszym ślubie i weselu w Andrychowie. Stworzymy razem coś wyjątkowego!

Działamy również w innych miastach woj. małopolskiego takich jak Oświęcim, Kęty, Wadowice, Kraków, Nowy Sącz czy Tarnów.

Fotografia ślubna Andrychów
przygotowania ślubne Andrychów
Zdjęcia ślubne Andrychów

    Zapytaj o termin
    Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.