Fotograf ślubny Kęty Fotografia ślubna Kęty

Miłość, po prostu

Fotograf ślubny Kęty

Studio Collective - Fotografia Ślubna logotyp

Fotografia ślubna Kęty - Studio Collective

Jeżeli szukacie fotografa na wesele w Kętach to trafiliście idealnie. Jesteśmy duetem fotografów z Kęt, a zdjęcia ślubne to nasza specjalność. Fotografią ślubną zawodowo zajmujemy się kilka lat, niezmiennie z tą samą pasją – bo tak podchodzimy do tematu zdjęć. Oboje jesteśmy aktywni zawodowo, jako fotograf ślubny z Kęt realizujemy się w głównej mierze twórczo, dlatego też każde zdjęcie i każdy reportaż ślubny wykonany przez nas jest dziełem stuprocentowej pasji.

Zdjęcia first look ślubne Kęty Fotograf na ślub Kęty
Fotograf na ślub z Kęt Karol Chrapkiewicz

Fotograf na wesele, Kęty i okolice

Od początku naszej drogi pod naszą pracą podpisujemy się jako Studio Collective i właśnie jako taki kolektyw gościmy na Waszych weselach i nie tylko! Jednakże reportaże ślubne jednogłośnie cieszą nas najbardziej. Ślub to cudowny emocjonalny dzień, który z naszej perspektywy jest szczególnie wdzięczny jeśli chodzi o piękne kadry. Cenimy sobie naturalne i autentyczne zdjęcia, mówimy, że ślub powinien wzbudzać emocje nawet w albumie ze zdjęciami.

Fotograf ślubny w Kętach Artur Gawęda
Sesja ślubna Kęty

Jesteś z Kęt? My też!

Kęty to nasze rodzinne miasto i tutaj też zaczęła się nasza przygoda z fotografią i tutaj też był nasz pierwszy reportaż 🙂 Jeśli jesteście stąd musicie nam przyznać, że mieszkamy w dość ciekawym miejscu na mapie polski – w końcu mamy w sąsiedztwie góry, jeziora i wiele pięknych miejsc, które chętnie z wami odwiedzimy na sesjach poślubnych lub narzeczeńskich!

Chętnie wybierzemy się z Wami na sesję narzeczeńską – w końcu możemy się spotkać na Kęckim rynku osobiście, porozmawiać osobiście a potem może porobić parę zdjęć? Tak więc, to my Karol i Artur – Fotograf ślubny z Kęt – napiszcie do nas: 🙂

Ocena zdjęć, to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych naszego autorstwa.

Fotograf ślubny Kęty - info od Nas

Często pytacie jak wygląda dzień ślubu i jak wygląda współpraca z nami. Jako Fotograf ślubny z Kęt udzielimy wam po krótce info na ten temat. Dzień ślubu to dzień, w którym towarzyszymy Wam praktycznie od rana do nocy, zawsze gorąco zachęcamy Was do sesji narzeczeńskiej abyśmy mogli się lepiej poznać i żebyście mogli się trochę oswoić z aparatem. Jeżeli jesteście z Kęt i chcecie porozmawiać szczegółowo – spotkajmy się, uzyskacie od nas wszelakie niezbędne info 🙂 Wiemy, że okres przygotowań wesela to seria niekończących się pytań, zerknijcie na naszego bloga, gdzie przygotowaliśmy dla Was m.in artykuł o naukach przedmałżeńskich oraz poradnik o sesji ślubnej w górach, bo przecież z Kęt do gór to rzut beretem! – możecie skorzystać z naszego doświadczenia i trochę się zainspirować.

Obróbka zdjęć ślubnych Kęty
Obróbka zdjęć ślubnych Kęty

Fotografia ślubna Kęty

1. Spotkajmy się. Każde miejsce będzie idealne, Dom kultury w Kętach, Rynek, może korty? Udamy się na gorącą herbatę – albo, jeśli czytacie to w sezonie letnim – mrożoną. Na spotkaniu będziemy chcieli poznać wasze oczekiwania i wizję na Wasz reportaż ślubny, termin i kilka podstawowych informacji na temat dnia ślubu. Ustalimy termin, trochę papierologii i do zobaczenia na zdjęciach!

2.Jeżeli zdecydowaliście się na sesję narzeczeńską, to będzie nasz pierwszy kontakt stricte zawodowy, ale bez obaw, zawsze staramy się o maksymalnie luźną atmosferę, a sama sesja odbierana jest zawsze jako dobra zabawa. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej zrealizowanej w Kętach będziecie mogli wykorzystać do zaproszeń i dać info Waszym gościom w dość personalny sposób.

3.W dniu ślubu zaczynamy od przygotowań. Zjawiamy się u was razem, lub w razie potrzeb rozdzielamy się i jesteśmy w dwóch miejscach na raz – pracując jako duet to jest niezwykle przydatne, gdy jedno z Was mieszka w innym mieście niż Kęty.

Zimne ognie Kęty
Sesja ślubna zimą w Kętach i okolicy

Zdjęcia ślubne Kęty

Sala weselna w  Kętach
Sesja ślubna z drona Kęty
Sesja ślubna w Kęty Zdjęcia ślubne z przygotowań w Kętach

Nasza oferta na reportaż ślubny w Kętach

4. Podczas ceremonii ślubu staramy się nie rzucać w oczy, nie spacerujemy po kościele rozpraszając Waszych gości. Oboje posiadamy skończone kursy liturgiczne i legitymacje umożliwiające na zdjęcia w kościele.
5. Fotografia ślubna jest naszą ulubioną dziedziną fotografii. To piękny dzień i niepowtarzalny dzień w życiu, cała aura niepowtarzalności jest dla nas niesamowicie ciekawa, dlatego jako fotograf ślubny z Kęt do każdego z Was podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić wasze oczekiwania, a nawet je przewyższyć! Tak w skrócie opisalibyśmy jak wygląda oddawany przez nas reportaż ślubny.
6. W zależności od pogody zawsze proponujemy Wam wykonanie szybkiego pleneru w dniu ślubu. Czy to Kęty czy inne miasto, dajecie nam szybkie info, że wychodzimy i Wasi goście nawet nie zauważą, że zniknęliście z nami na plener.
Wszystkie zdjęcia z reportażu ślubnego oddajemy do 45 dni roboczych – najpóźniej. Zawsze chcemy oddawać je jak najszybciej i miło Was zaskoczyć.

Wyjątkowa fotografia ślubna, Kęty i okolice

Nie jeden ślub już widzieliśmy i z nie jedną parą rozmawialiśmy. Doskonale wiemy jak zabiegani jesteście i ile macie na głowie. Jako Fotograf ślubny z Kęt od razu dajemy Wam info odnośnie naszej oferty. Znajdziecie ją tutaj i jest ona podzielona na trzy podstawowe pakiety, przygotowane przez nas o najczęstsze oczekiwania par młodych. Jeżeli macie do nas jakieś pytania, lub nasza oferta jest dla was intersująca, napiszcie do nas śmiało – najczęściej odpowiadamy do 48 godzin. Jeżeli wolicie, możecie zostawić numer kontaktowy i preferowaną godzinę rozmowy, zawsze oddzwaniamy!
Dziękujemy za rozważanie naszej oferty na Wasz cudny ślub, do zobaczenia!
Fotografujemy na terenie całego woj. małopolskiego takich jak Oświęcim, Andrychów, Wadowice, Kraków, Nowy Sącz, Zakopane czy Tarnów.

Fotografia ślubna Kęty
przygotowania ślubne Kęty
Zdjęcia ślubne Kęty

    Zapytaj o termin
    Numer telefonu nie jest obowiązkowy, ale znacznie ułatwi nam późniejszy kontakt.