Sesja ślubna marzeń - Studio Collective

Sesja ślubna marzeń

Dodano: 3 listopada, 2022

|

Sesja ślubna: 6 rad na sesję marzeń

  1. Plener ślubny małopolska i najbliższe okolice
  2. Sesja ślubna w górach
  3. Sesja plenerowa nad jeziorem
  4. Sesja ślubna małopolska
  5. Plener ślubny śląsk
  6. Proszę nie idźmy na Wawel

1. Plener ślubny małopolska i najbliższe okolice

Po krótce opowiemy gdzie fajnie wybrać się na plener ślubny w naszej najbliższej okolicy. Sesja plenerowa to idealne dopełnienie reportażu ślubnego. Planowanie jej zaczyna się od przeglądania innych źródeł. Każde miejsce ma swoje wady i zalety, ale też to co zobaczycie w internecie to gotowy produkt. Kto wam lepiej opowie o danym miejscu, jak nie fotograf, który już tam był? Zapraszamy do lektury.

2. Sesja ślubna w górach

Plener ślubny

Beskid mały potrafi zaskoczyć wspaniałymi widokami oraz tłem na sesję ślubną. Większość okolicznych szlaków jest dość prosta oraz nie wymaga bycia zapalonym alpinistom. Szczyty w wysokości około tysiąca metrów momentami mogą faktycznie być nieco wymagające, ale do Tatr im daleko. Na pewno propozycja warta rozważenia.

W górach możemy liczyć na trochę spokoju i możliwość nie bycia w centrum uwagi, ale może to byc wymagające. Biała suknia i obcasy to nie najlepszy zestaw na chodzenie po górach, dlatego przebranie się w plenerze jest tu raczej koniecznością. Sesja ślubna w takim wydaniu jest bardziej stonowana i jednolita.

3. Sesja plenerowa nad jeziorem

Międzybrodzie Bialskie i trasa na Żywiec usłana jest jeziorami wokół których, pełno jest wspaniałych spotów, gdzie sesja plenerowa będzie na pewno urokliwa. Pojechać tam możemy praktycznie o każdej porze roku. Wakacyjny klimat przy zachodzie słońca, mgliste poranki, oraz skuta lodem tafla wody wygląda czarująco zimową porą! Zapraszamy Was na zimową sesję ślubną!

4. Sesja ślubna małopolska

Cała małopolska usłana jest ogromną ilością miejsc, w które chętnie sie z Wami wybierzemy. Przykład mniej oczywistego miejsca: Lawendowe pole pod Krakowem, Pałac Żeleńskich czy tzw. Dolinki Krakowskie. To oczywiście przykłady miejsc które mogą konkurować atrakcyjnością z popularnym Zakrzówkiem, Pustynią Błędowską, czy znanym Jaworznem. Nie możemy też upublicznić pełnej listy nieoczywistych miejsc, gdyż staną się z czasem po prostu.. oczywistymi. Sesja plenerowa często odbywa się w kilku blisko położonych miejscach. Jeśli nie jesteście przekonani co do naszego niszowego miejsca, zawsze możemy odwiedzić kilka miejsc.

Organizujesz wesele? Sprawdź ile kosztuje wesele!

5. Plener ślubny śląsk

Sesja ślubna ślask

Śląsk wybieramy raczej dla miejskich pejzaży. Industrialne Katowice, czy nieco wiedeńskie Bielsko to jedne z (naszym zdaniem) ładniejszych miast na śląsku, gdzie najlepiej wybrać się na spacer. Przechadzka po takich lokacjach zapewnia znacznie więcej spontanicznych kadrów niż pozowanych zdjęć. Miejska sesja plenerowa nacechowana jest dynamicznością i ruchem. Zamiast klasycznych fotografii raczej spodziewalibyśmy się ujęć w stylu „odpowiedni czas i miejsce”.

Zobacz naszą sesję ślubną w Ogrodach Kapias!

6. Proszę nie idźmy na Wawel.

Zdecydowanie zawsze odradzamy miejsc stricte turystycznych. To co zobaczycie na instagramie to najprawdopodobniej stylizowana i umówiona sesja zdjęciowa w zamkniętych częściach danych lokacji. W takich miejscach jak przykładowy Wawel praktycznie zawsze wymagane są opłaty dla takich sesji. Nie macie gwarancji, że Wasza sesja plenerowa się uda. Bonusy w postaci odwiedzenia pomieszczeń niedostępnych dla turystów również należą do rzadkości, a oblegane lokacje zamiast tronu z tyłu zdjęcia zapewnią Wam tło złożone z dziesiątek turystów.

| | | | | |