Porady ślubne

Pomysł na Walentynki.

Dodano: 9 lutego, 2021

|

Święto zakochanych tuż tuż. Czasu coraz mniej, a zapytania o pomysły na tą okoliczność górują w wyszukiwanych google’a. Przygotowaliśmy kilka uniwersalnych pomysłów, w niecodziennej odsłonie, które mogą się Wam przydać i uszczęśliwią Waszego partnera.

Romantyczna kolacja.

To najczęściej wybierana forma celebracji tego dnia. Elegancka restauracja, wino z wyższej półki, czasami poprzedzający to romantyczny film w kinie. A może w drugą stronę? Wielka sterta poduszek i kołder, zamiast wielkiego ekranu projektor, lub telewizor i Wy pod kocem z pizzą i ulubionym napojem.

Wirtualny spacer.

Ciężko obecnie o swobodne przemieszczanie się po świecie. My chcemy pokazać Wam, że kluczem do sukcesu to pomysł i wykonanie. Podaję rozwiązanie jako przykład. Warto mieć do dyspozycji dwa pomieszczenia + wannę. W jednym pomieszczeniu, gdzie zacznie się Wasza randka trzeba przynudzić wybrankę spacerem na street view na jakimś ekstrawaganckim wybrzeżu. Rzucić podczas spaceru pytanie „idziemy na plażę?”. Zamknąć wybrance oczy i zabrać ją do drugiego pokoju, na koc plażowy. Z głośników dobiega szum fal, na telewizorze widok na ocean, grzejnik robi wakacyjny klimat i mocna żarówka od której trzeba mrużyć oczy. Egzotyczne danie na takiej plaży na pewno zaskoczy Waszą wybrankę, a przecież jeszcze w planach kąpiel w Waszej imitującej morze wannie. Pomysł odważny, humorystyczny . Na pewno jest to oryginalny pomysł na Walentynki. Zachwyt gwarantowany!

Escape room.

Posiadacze mieszkania z większą ilością pokoi niż jeden, mogą stworzyć własny escape room. Wyjściem będzie pokój w którym po ciemku czekaliście na wybrankę z kolacją. Zabawa polega na tym, że Wasza luba będzie wiedziała (domyślała się) jakie jest rozwiązanie zagadek, co będzie potęgowało w niej radość, zabawa gwarantowana.

Erotyczna sesja zdjęciowa.

Nie moglibyśmy zrobić wpisu bez pomysłu fotograficznego. Kobiety uwielbiają się czuć ponętnie i być w centrum uwagi. Ten pomysł wymaga konsultacji ze swoją drugą połówką, ale warto spróbować! Erotyczne zdjęcia, to obustronna radość i zabawa. Polecamy to rozwiązanie dla par, które mają dłuższy staż związku. A do wykonania, wystarczy biała/czarna pościel, prześcieradło do nakrycia i w formie bonusu polecamy bieliznę tematyczną jako prezent niespodzianka.

Najważniejsze to Razem.

Oczywiście, kto najlepiej zna Waszego partnera, jak nie Wy sami? My, tylko proponujemy, to sugestie bardziej nietypowej treści. Najważniejsze jest szczere uczucie, które należy okazywać cały rok – nie tylko od święta, kochajcie się, dbajcie o siebie, a jak będziecie gotowi, może zobaczymy się przed ołtarzem formalizując Waszą miłość.
Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *