Dawid i Karolina sesja zdjęciowa

Pomysł na prezent.

Dodano: 8 grudnia, 2020

|

Co wybrać na prezent?

Czas przed świątecznych zakupów nie jednemu z Nas kiedyś przysporzył kłopotów. My też kilka razy obudziliśmy się na ostatnią chwilę przed imprezą bez prezentu. O pomyśle nawet nie mówię. Święta są czasem obdarowywania najbliższych upominkami. Przytoczymy Wam pomysł Dawida na sesję fotograficzną, którą sprawił Karolinie na prezent.

Trochę sesja, trochę randka.

Dawid, napisał do Nas na naszym profilu na facebooku: Studio Collective Przestawił Nam swoją wizję i powiedział, że to prezent niespodzianka. Umówiliśmy się na zdjęcia, już z pomysłem i dobrym nastrojem do pracy. Aparat, dron, i reszta sprzętu spakowane w plecakach, nie rzucało się to zbytnio w oczy. Wyruszyliśmy z parkingu Parku Gródek w Jaworznie „do środka” idąc na tle pięknego jesiennego lasu. Ciężko było nam rozmawiać nie mówiąc o prezencie i niespodziance, która była w planach. Częściowo nam się udało.. Atmosfera była bardzo luźna, pośmialiśmy się, porozmawialiśmy, a między czasie zrobiliśmy piękną sesję z masą naturalnych zdjęć. Oboje byli bardzo zadowoleni, co najbardziej lubimy w naszej pracy. PS. Jeden z Naszych plenerów ślubnych można zobaczyć na profilu parku: Park Jaworzno


A może voucher na sesje zdjęciową?

Ciekawą propozycją na prezent, zawsze może się przydać voucher. Dowolny czas i miejsce, możliwość zaadaptowania jakiejś ciekawej historii, lub wykorzystanie sesji jako dodatek do np. zaplanowanego całego dnia. Prezent może być przygotowany przez nas w formie cyfrowej, lub tradycyjnej – papierowej. Zawsze możemy zorganizować niespodziankę i informować obdarowywaną osobę na miejscu. Sesja zdjęciowa na prezent, może być z tematem przewodnim, lub motywem bajki, czy filmu. W dalszej części przedstawimy Wam kilka kombinacji, które mogą sprawić, że Wasz prezent będzie wyjątkowy.


Na początek standard…

Standardowy voucher na sesję zdjęciową, to dowolna aranżacja w plenerze, portrety, sesja rodzinna, sesja narzeczeńska na prezent. 12 miesięcy ważności, papierowa forma vouchera, zdjęcia w galerii internetowej i najważniejsze. Czas trwania takiej sesji, jest u Nas kwestią umowną, nie ma żadnych pakietów czasowych, bo ciężko określić ile to zajmie. Czasami uda się trafić na idealne warunki, a czasami trzeba poczekać aż się rozchmurzy. Chcemy wykonać dobrze swoją pracę i zostawić uśmiech na Waszych ustach. 🙂


Rozwiązania nie standardowe.

Przygotowaliśmy 3 propozycje pomysłów na prezent, których raczej mało kto się spodziewa, a zostaną zapamiętane na długo. Jesteśmy w stanie indywidualnie ustalić warunki takich zdjęć. Forma całej sesji również może wyglądać różnie w zależności od preferencji.


9 Miesięcy zdjęć.

Ktoś z rodziny lub z bliskich przyjaciół spodziewa się dziecka? Album, wykonywany przez całą ciążę systematycznie co jakiś czas, przedstawiający dojrzewanie dziecka. Nie jedna babcia czy mama była by zaskoczona takim prezentem!


Komiks z Tobą w roli głównej jako pomysł na prezent

Zaaranżowanie komiksu, gdzie jesteś bohaterem własnej historii. Z własną narracją, możecie opowiedzieć o tym jak się poznaliście, jak zaręczyliście, jak przygotowaliście przyjęcie, albo co tylko przyjdzie Wam na myśl. Taki prezent polecamy, dla tych bardziej kreatywnych, a tym mniej kreatywnym służymy pełnym wsparciem na każdym kroku powstawania prezentu.


Profesjonalna sesja z makijażystką.

Sesja zdjęciowa urozmaicona wizytą makijażystki, która zadba o każdy detal wyglądu obdarowanej osoby. Taką sesję możemy wykonać „studyjnie” nawet w domu, nie wiele potrzebujemy do ogromnych efektów. Możemy wynająć apartament na czas trwania zdjęć w centrum miasta, albo zabrać Was na wycieczkę do miejsca, które raczej ciężko znaleźć w google. Tą wersję polecamy raczej dla tych, którzy dobrze czują się w centrum uwagi i będą potrafiły odnaleźć się w takiej sytuacji.

Przeczytaj także: Miejsca na sesje zdjęciową – Bielsko-Biała


Czas przedświąteczny to idealny czas na wybranie wspaniałego prezentu.

Po więcej pomysłów na świąteczne prezenty fotograficzne zapraszamy do kontaktu z Nami, wiele pozycji zostawiliśmy sobie „dla Siebie”. Jesteśmy również mistrzami w spontanicznych pomysłach. Także dopasujemy się w każde gusta. Więcej szczegółów dotyczących voucherów i kart podarunkowych wytłumaczymy Wam prywatnie.

Po więcej pomysłów na świąteczne prezenty fotograficzne zapraszamy do kontaktu z Nami, wiele pozycji zostawiliśmy sobie „dla Siebie”. Jesteśmy również mistrzami w spontanicznych pomysłach. Także dopasujemy się w każde gusta. Więcej szczegółów dotyczących voucherów i kart podarunkowych wytłumaczymy Wam prywatnie o tutaj: Kontakt

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *