Fotograf Karol
Karol – Uwielbiam minimalizm i estetykę zawartą w prostocie. W tygodniu jestem projektantem graficznym, po za fotografowaniem latam dronem, uczę się filmowania. Moje projekty po za Collective można zobaczyć w tym miejscu

Coś więcej o nas i o naszej pracy.

Karol i Artur, nie tylko współpraca ale także dobrzy znajomi

Powiedzieć o Nas „fotograf” to jakby nie powiedzieć nic, nie inspirują Nas dzieła sztuki, ani fotografie topowych artystów, nie ma idealnych momentów, ani idealnych miejsc.

Jesteśmy tylko My i Wy, razem kreujemy swoiste dzieła sztuki, zamykając momenty mrugnięciem migawki.

Inspirują Nas ludzie z którymi pracujemy, każdy ma odrębny gust i wizję, natomiast my poszerzamy swoje horyzonty kolejnymi doświadczeniami i przygodami( które nie są czymś rzadkim w fotografii ślubnej) 🙂

Po za zdjęciami już nie jako duet, zajmujemy się projektowaniem graficznym, programowaniem, muzyką i filmem. Stale rozwijamy swój wachlarz umiejętności by móc stworzyć jak najbardziej kompleksową markę.

Dzięki pracy w duecie mamy podwójny obraz na sytuację, inny zamysł na kadr i większą swobodę działania, od samego początku, zanim Collective było tylko pomysłem już pracowaliśmy razem nad portfolio.

Fotograf Artur
Artur- Jestem estetą, lubię harmonijne widoki, i miejską geometrię. Prowadzenie reportaży ujęło mnie ilością emocji jakie można uchwycić. Po za fotografią piszę strony www – na przykład tą, na której to czytacie, również lubię grzebać przy samochodzie. Moje projekty po za Collective można zobaczyć tutaj.