Michał Zdjęcia Bielsko

Fotograf na ślub Bielsko-Biała.

Dodano: 27 listopada, 2020

|

Fotograf Bielsko-Biała, czyli sesja w wąskich uliczkach.

Fotograf na ślub, musi potrafić stworzyć pamiątkę po za samym reportażem. Sesja plenerowa powinna cieszyć oko przez lata. Zdjęcia na weselu mają wykazywać Waszą radość z tego dnia. Emocje są kluczowe do uzyskania najlepszego efektu. Sesja w innym dniu, to zaplanowany cykl przemyślanych ujęć.

Bielsko-Biała na zdjęciach.

Planując sesję ślubną, warto rozważyć centrum Bielska. Mnogość przejść, zaułków, czy wąskich korytarzy między ścianami, przy jasnym, letnim świetle śmiało pozwoli nam imitować Włoską scenografię.

Wspomniane w tytule centrum Bielska, potrafi zaskoczyć swoimi urokami. Przy odpowiednim kadrowaniu udaje się stworzyć piękne portrety z czasami nawet, retro-miejską stylistyką. Nie chcę tu rzucać nazwami ulic, bo takowych nie znam, idąc jako fotograf ślubny wybieramy jedno miejsce. Z reguły, samo dotarcie z parkingu na miejsce (w tym wypadku na rynek), wywołuje więcej ujęć niż na miejscu docelowym. Warto nie zakładać pracy w wyznaczonym punkcie. Najlepiej, wysiadając z samochodu być gotowym do robienia zdjęć. Ostatnio do naszego portfolio dodaliśmy zdjęcia, które robiliśmy w nocy z Michałem, właśnie spacerując po centrum. Może Was zainspirują do podobnych, znajdziecie je na Naszym instagramie

Wyjazd poza miasto.

Warto w albumie ślubnym przedstawić spójną historię, a jeszcze lepiej zróżnicować ją kontrastowymi kadrami. Dlatego warto też wyjechać po za miasto. Nie każdy fotograf na ślub, będzie potrafił to zrobić. Warto wcześniej ustalić wspólny zamysł całokształtu sesji.

W pełni czarno-biała sesja ślubna to jeden z naszych celów na ślub w 2021. Po za miejscami wspomnianymi wyżej, czyli centrum, ratusz i rynek. Na pewno zaproponowalibyśmy Wam wycieczkę nocą na Trzy Lipki. Panorama która rozwija się, na oświetlone miejskim światłem Bielsko to świetne tło, kontrastujące z białą suknią na zdjęcia ślubne. Miejsce jest na tyle przystępne, że praktycznie na sam szczyt dojeżdżamy samochodem. Buty na wysokim obcasie, czy szpilki, nie powinny stanowić problemu. Dla lubiących większe wyzwania mamy Hrobaczą Łąkę, ale to już temat na inny wpis.. 🙂

Gdzie jeszcze warto zajrzeć?

Trzecią scenerią, którą możemy znaleźć w Bielsku-Białej na zdjęcia, to typowo miejski obraz. Dach galerii Sfera, Nowe Bielsko, czy kilka murali z świetnym graffiti. Sesja np. w formie zdjęć na Instagram. Nowe Bielsko, park handlowy, wybudowany w dość chłodnym nowoczesnym stylu, wieczorami, kiedy jest pusty, można wykorzystać jego potencjał estetyczny.

Fotograf na ślub, czym może cię jeszcze zaskoczyć?

Faktem jest też to, że każdy fotograf ślubny ma w swoje miejsca o których, nie mówi na forach. Sprzęt dla fotografa, o którym pisaliśmy w innym wpisie, jest na tyle zaawansowany, że została nam wyłącznie kreatywność i umiejętności związane z kadrowaniem i obróbką zdjęć.

Jeżeli „fotograf na ślub” to ostatnia pozycja na Waszej liście przypominamy, o możliwości zapisu na darmową sesję narzeczeńską. Podczas której, możemy zwiedzić właśnie Bielsko-Białą. Kontakt
Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *